Ile kosztuje zestaw mebli kuchennych?

Czy zestaw mebli kuchennych jest tani? Tak. W szczególności, jeżeli porówna się jego cenę do kompletów, jakie wykonywane są na indywidualne zamówienie. Aczkolwiek, ceny mogą różnić się od siebie chociażby pod tym względem, co można znaleźć w samym zestawie.

Zestaw mebli kuchennych w odpowiednim kształcie

Wszystkie komplety mebli można otrzymać w różnych kształtach. Wyróżnia się trzy podstawowe kształty:

    • zestaw prosty – świetnie pasuje do małych i wąskich pomieszczeń. Najczęściej ma się do czynienia z zabudową znajdującą się po jednej stronie. W jego skład wchodzi najczęściej od 6 do 8 elementów. Najczęściej wykonany jest on z płyty MDF, która sprawia, że dane komplety mebli do kuchni nie są wcale takie drogie, jak sądzą niektóre osoby.

 

  • zestaw mebli kuchennych narożny – mówi się, że kuchnie narożne ciężko zabudować. To fakt, jeżeli ktoś nie będzie miał dostępu do odpowiednich mebli. Sam narożnik wydaje się nieco kłopotliwy. Chociaż w obecnych czasach dostępne są takie szafki narożnikowe, gdzie można schować np. garnki, które będą wysuwane na specjalnych półkach do przodu. 

 

  • zestaw modułowy – jedna z najciekawszych propozycji w ostatnich czasach. Daje największe możliwości aranżacyjne. Polecana w szczególności do pomieszczeń o niestandardowych wymiarach. Można otrzymać ją w bogatej gamie kolorystycznej. Wykonana z różnorodnych materiałów bazowych, które można dopasować do najmodniejszej stylistyki. 

Decydując się na zakup takich mebli, trzeba wziąć pod uwagę rozkład całego pomieszczenia kuchennego. 

 

https://www.gama-sklep.com.pl/a/230-lozko-dla-nastolatki https://www.gama-sklep.com.pl/a/235-szafka-do-przedpokoju-z-lustrem https://www.gama-sklep.com.pl/a/145-jak-zaprojektowac-kuchnie