Remontujesz łazienkę? Nie zapomnij o kolumnach i bateriach prysznicowych. Wykreuj swoją łazienkę razem z Frapeti.pl

Niektórzy z nas lubią spędzać sporo czasu w łazience. To miejsce relaksu i dbania o higienę osobistą. Dzielimy się na tych, co lubią taki relaks w wannie lub pod prysznicem. Jednak w sytuacji, gdy łazienka ma mały metraż, nie ma innej możliwości, niż montaż tylko i wyłącznie kolumny prysznicowej i odpowiedniego spadu. Nowoczesne sprzęty cieszą się niezwykłą funkcjonalnością i są praktycznym wyposażeniem naszych łazienek. Dopasują się do każdego stylu i dzięki swojej jakości przetrwają na lata. Co może Tobie zaoferować sklep z armaturą sanitarną Frapeti.pl?

Wybierz kabinę prysznicową zamiast wanny

Wanna jest marzeniem wielu osób. To taka prywatna strefa relaksu w naszym domu. Prysznic również ma swoje zalety. Intensywny tryb życia i wygoda powodują, że po całym dniu pracy mamy tylko ochotę na szybki prysznic i położyć się do snu. Montowane kolumny prysznicowe dają nam możliwość błyskawicznego mycia przy pomocy natrysku. Współczesne zestawy cechują się wieloma funkcjami. Ich uniwersalność z powodzeniem zastąpi wannę w naszej łazience. Kolumny wyposażone w deszczownicę, zapewniają relaksujący strumień i przyjemną kąpiel. To sposób na odprężenie lub szybkie schłodzenie podczas poranku lub w upalne dni. Z kolei w zimowe wieczory, umożliwia nam gorącą kąpiel dla naszego ciała.

Baterie prysznicowe podtynkowe i natynkowe

Nowoczesne baterie do kabiny prysznicowej to podstawa wyposażenia łazienki. Umożliwiają swobodne sterowanie strumieniem wody, jej nasilenia i ustawienia temperatury. Baterie łazienkowe prysznicowe w sklepie Frapeti to najwyższa trwałość. Ze względu na specyficzne warunki panujące w łazience, zostały one wykonane z materiałów odpornych na działanie wody. Dzięki temu mamy pewność, że bateria niewrażliwa jest na działanie korozji i nie zajdzie po pewnym czasie rdzą. Do produkcji armatury sanitarnej w sklepie Frapeti.pl, zostały użyte, m.in. lity mosiądz i stal. 

 

http://eidola.org/znajdz-czas-na-nowe-hobby-w-postaci-sportu/ https://findjango.com/spodnie-do-jazdy-konnej-i-inne-akcesoria-potrzebne-na-trening/ https://puneonlinemall.com/pogoda-w-turcji-w-sezonie/