Sofa ogrodowa 3-osobowa z technorattanu

Nowoczesne aranżacje ogrodu wykreujemy bez trudu, wykorzystują funkcjonalne meble technorattanowe. W rozbudowanych kolekcjach znaleźć można przede wszystkim elementy takie jak sofa ogrodowa 3-osobowa. Wygodna sofa może być wykorzystywana samodzielnie lub też być elementem kompletów wypoczynkowych. Co warto wiedzieć o takich meblach?

Praktyczna sofa ogrodowa 3-osobowa – prosty sposób na relaks!

Odpoczynek w ogrodzie czy na tarasie to doskonały sposób na wolne chwile w lecie. Nie trzeba wiele, aby zwykły ogród zmienić w miejsce wyjątkowe. Sofa ogrodowa 3-osobowa to propozycja chętnie wybierana – może być ona elementem szerszego zestawu. Sofy technorattanowe oparte są na lekkich, aluminiowych stelażach malowanych proszkowo. Niska waga aluminium sprawia, że podnoszenie takiego mebla nie sprawia problemów. Okrycie sofy to plecionka technorattanowa o nieporowatej strukturze. Taki materiał nie wchłania brudu, nie jest podatny na płowienie. Atutem sof 3-osobowych z technorattanu jest możliwość wyboru mebla w bogatej palecie barw. To pozwala na dopasowanie kanapy do istniejącej aranżacji. Sofa ogrodowa 3-osobowa może być uzupełniona o szeroki stolik kawowy i wygodne fotele. Całość warto ustawić w cieniu parasola, który skutecznie ochroni przed silnym słońcem.

Sofa ogrodowa 3-osobowa również na tarasie!

Obszerna sofa ogrodowa 3-osobowa to także pomysł na taras. Sofa taka zagwarantuje wygodę, pozwoli na niebanalną aranżację przestrzeni. Sofy warto uzupełniać o miękkie poduszki i pledy. Nie tylko podniosą one estetykę otoczenia, ale też pozwolą na zachowanie komfortu termicznego w czasie chłodniejszych wieczorów. Sofa ogrodowa powinna być na czas jesieni i zimy okryta pokrowcem ogrodowym – pozwoli to znacząco wydłużyć żywotność tego mebla.