Depilacja laserowa Wrocław

Depilacja laserowa jest jedyną metodą usuwania zbędnego owłosienia, która daje efekty do końca życia! Klasyczne metody mechaniczne, które są bardzo popularne dają efekt tylko na krótki czas – bardzo często przy gęsto odrastających włosach wiele osób musi golić się każdego dnia. To ciągłe zakupy wosków, żyletek czy pianek, które kosztują pieniądze, ale też czas. Depilacja laserowa to inwestycja na długi czas i ulga w cierpieniu – już nigdy więcej podrażnień i zacięć przy goleniu!

 

Depilacja laserowa – ogólne informacje

Depilacja laserowa jest procesem permanentnym dzięki działaniu lasera na cebulki włosowe w sposób pośredni – z użyciem melaniny. Nagrzewa ją, a cebulki włosowe ulegają destrukcji od tej podwyższonej temperatury. Jednak aby cały proces miał sens zabieg trzeba powtórzyć kilkukrotnie – od 4 do 8 razy. Jest to spowodowane naturalną fizjologią ciała człowieka. Cebulka włosowa znajduje się w różnych fazach wzrostu i nie ma metody, żeby dowiedzieć się w której znajduje się aktualnie. Musi to być faza anagenu – dlatego zabiegi powtarza się co około miesiąc, aby natrafić właśnie na ten okres.

 

Depilacja laserowa jest procesem bezinwazyjnym. Znaczy to, że seria zabiegów nie spowoduje żadnego uszczerbku na zdrowiu i zostało to naukowo przebadane. Jednak aby tak się stało trzeba pilnować przeciwwskazań. Osoby z chorobami skóry, przyjmujące farmakologie fototoksyczną, czy też cukrzycą i ciążą nie mogą poddawać się działaniu lasera. Klasyczne skutki uboczne zabiegu to zaczerwienienie i obrzęk spowodowane podwyższoną temperaturą skóry, lecz trwa to do kilku godzin po zabiegu. Przed nim nie powinno golić się danego miejsca, aby nie zaburzyć naturalnej fazy wzrostu włosa i również oszczędzać skórę. Chodzi tutaj o nie eksponowanie jej na promienie słoneczne podczas opalania czy nawet dłuższych spacerów.

 

Zobacz: https://depilacja.pl/salony/depilacja-laserowa-wroclaw/

 

Depilacja laserowa Wrocław

Wrocław to jedno z większych i piękniejszych miast Polski. Znajduje się w nim wiele salonów depilacyjnych godnych uwagi, z których usług warto skorzystać. Przykładem może być sieć depilacja.pl świadcząca usługi na najwyższym poziomie.

 

https://benmizrachi.com/bezpieczna-jazda-konna/ http://jakategocena.pl/jazda-konna-sport-idealny-bez-wzgledu-na-wiek/ https://benkanejohns.com/podstawowy-sprzet-jezdziecki-dla-konia/