Zdobienie paznokci żelem

Kobiety uwielbiają zdobić paznokcie. Ostatnio popularność zdobywa metoda żelowa zdobienia paznokci. W tym artykule dowiecie się na czym ona polega.

Najważniejsze informacje na temat metody żelowe zdobienia paznokci.

Taką metodę wykonuje się tylko i wyłącznie na naturalnej płytce paznokcia. Tę metodę tworzy się za pomocą odpowiedniego żelu, który jest oczywiście utwardzany w lampie. Plusem metody żelowej zdobienia paznokci jest to, że do wyboru jest nieskończenie wiele możliwości kolorów. Taka metoda żelowa zdobienia paznokci jest polecana kobietom, które mają słabe paznokcie. Taki manicure żelowy sprawia, że paznokcie mają naturalny wygląd, ale również dodatkowo są subtelne oraz delikatne. Do wykonania takiej metody potrzebny jest: pilnik o gradacji 100/180, bloczek polerski, cleaner, komplet wacików bezpyłowych, pędzelek do żelu, szablony, żel, lakier hybrydowy oraz baza i oczywiście lampa UV.

Jak dokładnie wygląda ta metoda?

Najpierw należy zdezynfekować ręce. Potem należy zmiękczyć i pozbyć się skórek wokół paznokcia. Następnie trzeba skrócić odpowiednio paznokcie. Dalej trzeba zmatowić płytkę paznokcia, do tego używa się specjalnego bloczku polerskiego. Następnie należy dokładnie umieścić szablon na paznokciu tak, aby krawędzie idealnie paznokcia idealnie wyznaczały jego koniec. Następnie wybrany żel trzeba umieścić na początku na naturalnej płytce paznokcia, a następnie utwardzić żel. Później należy nałożyć 3 warstwy żelu na cały paznokieć oraz szablon. Przed nałożeniem żelu na szablon należy zdecydować jaką chce się mieć długość paznokcia. Następnie należy każdą warstwę żelu utwardzić w lampie. Potem wystarczy dokładnie wypiłować paznokieć na wybrany kształt. Najpopularniejsze kształty paznokcia to: owal, kwadrat, migdał, szpic, trumienka. Akurat do tej metody warto wybrać kształt migdału, ponieważ paznokcie będą wtedy wyglądać delikatnie oraz naturalnie. Na koniec wystarczy zmatowić płytkę paznokcia oraz pomalować paznokieć na dowolny kolor. I gotowe. Można cieszyć się pięknymi paznokciami przez długi czas.

Oczywiście trzeba nabrać wprawy, aby idealnie wykonać taką metodą paznokcie. Na początku warto wybrać się do profesjonalnej stylistki paznokci i zobaczyć jak ona wykonuje taką metodę. W internecie również można znaleźć filmiki instruktażowe na temat takiej metody. Inną opcją poznania bardziej tej metody jest wybranie się na specjalne szkolenie. Jednak takie szkolenia trochę kosztują, ponieważ trwają bardzo dużo czasu, ale za to dzięki szkoleniom łatwo można nauczyć się tej metody.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://nailscompany.eu/kategoria-produktu/manicure/metoda-zelowa/.

Białe meble kuchenne z połyskiem http://rosequarterdevelopment.org/spodnie-do-jazdy-konnej-jaki-model-wybrac/ https://hexi-dump.org/czy-warto-zdecydowac-sie-na-iso-9001/