Damskie majtki

Bielizna to część garderoby, która jest bardzo ważna i potrafi sprawić, że kobieta poczuje się seksownie oraz zmysłowo. Bez dwóch zdań dobór odpowiednich majtek poprawia komfort każdej kobiety. W tym artykule przedstawimy podstawowe cztery rodzaje damskiej dolnej bielizny.

Figi – klasyczna wygoda

Figi to najbardziej klasyczny rodzaj majtek, są one wybierane bardzo często przez kobiety. Wynika to z faktu, że są wygodne, co wpływa na komfort podczas ich noszenia. Co więcej, figi pasują do każdego rodzaju sylwetki, zakrywają one sporą część pupy i mają lekko wysoki stan. Jeżeli wybierzemy bezszwowe figi to śmiało możemy je założyć również do obcisłych spodni i sukienek, a nie tylko do luźniejszych spodni. Oczywiście ten rodzaj majtek jest dostępny w wielu kolorach, mogą być mniej lub bardziej wycięte, koronkowe i gładkie. Warto zwrócić uwagę na fakt, że mocno wycięte modele fig wydłużają optycznie nogi, co zwiększa atrakcyjność sylwetki.

Stringi – seksowne i zmysłowe

Kolejnym wartym uwagi rodzajem majtek są stringi, które również są wybierane przez dużą część kobiet. Dzięki nim kobiety czują się seksownie oraz wyjątkowo. Jednak ze względów higienicznych nie zaleca się ich nosić każdego dnia, a tylko w szczególnych sytuacjach. Najlepiej pasują do obcisłych spodni, sukienek i spódniczek. W dzisiejszych czasach modne jest, gdy kawałek stringów (chodzi o boczne paski) wystaje ze spodni.

Majtki korygujące – poprawiające sylwetkę

Majtki wyszczuplające w ostatnim czasie zyskują na popularności. Jest to bielizna, dzięki której nawet puszyste osoby mogą optycznie spłaszczyć swój brzuch, gdy chcą założyć obcisłą sukienkę, czy spódniczkę. Wiele sklepów z bielizną oferuję modele wyszczuplające w różnych formach – mogą to być klasyczne figi z wysokim stanem, jak i bardziej wycięte modele. Najważniejsze to dobrać odpowiedni rozmiar, aby efekt wyszczuplenia zadziałał prawidłowo. Wybierając za duży rozmiar brzuch może nie wyglądać na bardziej płaski. Natomiast zakładając zbyt małe majtki korygujące możemy uzyskać efekt zbierania się fałdów, co nie wygląda dobrze.

Szorty – wygodne i komfortowe

Szorty to rodzaj majtek, które mogą niektórym kojarzyć się z mężczyznami. Jednak nic bardziej mylnego. Co prawda są one podobne do bokserek, ale jest to kobiecy model, który charakteryzuje przede wszystkim wygoda oraz estetyka. Szorty zasłaniają całą pupę, co świetnie sprawdza się w zimniejsze dni. Wiele kobiet wybiera szorty zamiast dołu do piżamy, ponieważ są one naprawdę wygodne. Wybór majtek zależy od indywidualnych preferencji kobiety. Warto więc wybrać odpowiedni sklep z bielizną.

Więcej informacji znajdziesz na stronie sklep z bielizną.