TEC 2000 Engine Flush. Środek do płukania silnika, który musisz mieć!

Zwolennicy płukanki silnika zgodnie potwierdzają – ten produkt działa. Zauważalne efekty widoczne są już po pierwszym użyciu. Płukanka silnika ma za zadanie pozbyć się zanieczyszczeń, powstałych z nadmiaru osadu, sadzy, nagaru oraz usuwać zużyty olej z komory silnika. Kompozycja rozpuszczalników i wydajnych właściwościach smarnych, pozwolą na zachowanie kondycji silnika przez dłuższy czas. Dowiedz się więcej na temat TEC 2000 i zalet płukanki silnika w Twoim pojeździe. 

Płukanka silnika – jak ją stosować?

Engine Flush – płukanka silnika, to preparat uznawany za najbardziej skuteczny i efektowny do czyszczenia silnika. Doskonale dociera do rowków pierścieni tłokowych, kanalików wału oraz popychaczy zaworowych. Jej właściwości czyszczące pozwolą na podniesienie kompresji w silniku, zredukować spalanie oleju oraz przywrócić prawidłowe parametry jednostki. Już po pierwszym użyciu pozbędziemy się brudu z silnika oraz poprawimy jego wydajność.

Płukanka silnika TEC 2000 jest prosta w użyciu. Wystarczy wlać zawartość do silnika przed każdą wymianą oleju. Następnie uruchomić pojazd i pozostawić na wolnych obrotach przez około 15 – 20 minut. Kolejnym krokiem jest spuszczenie starego oleju, w którym znajduje się płukanka, wymienić filtr oleju i zalać silnik nowym, czystym olejem. Prosta czynność, która nie wymaga pomocy mechanika samochodowego, a pomoże przedłużyć żywotność pojazdu. 

Czy płukanka silnika jest bezpieczna?

Jedna puszka Engine Flush jest kompozycją dwóch rodzajów rozpuszczalników, dwóch preparatów smarnych, nie zawiera nafty i oleju, a także ma bazę węglowodorową. Do jego produkcji nie użyto chlorowanych węglowodorów. Oznacza to, że brak w nim szkodliwych oparów podczas stosowania, a dzięki temu czystsze środowisko. Z tego powodu produkty marki TEC 2000 są uznawane za jedne z najlepszych na świecie przez kierowców i mechaników. 

Puszka Engine Flush sposobem na używane auto

Stosowanie płukanki silnika jest pomocne po świeżym zakupie używanego auta. Jeżeli pochodzi z niewiadomego źródła, nie jesteśmy w stanie stwierdzić, jak poprzedni właściciel dbał o swój pojazd oraz czy używał dobrej jakości oleju do silnika. Z pomocą przyjdzie nam Engine Flush, który pozbędzie się ewentualnych zanieczyszczeń z komory silnika. Po zakupie auta ważne jest, aby wymienić w nim wszystkie filtry, olej i uzupełnić płyny eksploatacyjne. Wtedy mamy pewność, że samochód zyskał nowe życie, a jego stan i działanie poprawi się. 

 

https://tyxynk.com/jak-wybrac-dobrego-adwokata/ http://inklouds.pl/buty-jezdzieckie-wykonane-z-dobrego-materialu/ https://unixos2.com/blockchain-moda-czy-przyszlosc-dla-swiata/