Stylowy pokój jednoosobowy – Wrocław służbowo i prywatnie

Planując podróż do stolicy Dolnego Śląska w pojedynkę, znajdź dla siebie wygodny i położony w centrum miasta pokój jednoosobowy. Wrocław jest miastem tętniącym życiem i wypełnionym wspaniałymi lokalami gastronomicznymi na Starym Mieście. Dlatego najlepszym miejscem noclegu służbowo czy prywatnie jest Rynek. Zaledwie 150 metrów od niego znajdziesz Boogie ApartHouse, a w nim luksusowe pokoje jednoosobowe w atrakcyjnych cenach.

Dlaczego właśnie Boogie ApartHouse?

·      Doskonała lokalizacja

To mocny atut Boogie ApartHouse – samo centrum Starego Miasta, niecałe 150 metrów od Rynku, naprzeciw Odra i ekskluzywne restauracje po jej drugiej stronie na bulwarze Księcia Witolda. W bliskiej odległości wszystko, czego potrzeba zarówno na służbowym wyjeździe, jak i tym prywatnym. Odpoczynek, spotkanie biznesowe czy aktywne zwiedzanie – czego tylko potrzebujesz – znajdziesz na odległość krótkiego spaceru od apartamentu jednoosobowego.

·      Wysoki komfort

Pokoje jednoosobowe z prywatną łazienką w Boogie ApartHouse wyposażone są w czajnik i filiżanki wraz z kawą lub herbatą do wyboru. Na gości czekają ponadto kosmetyki hotelowe, świeża pościel i czyste ręczniki. W pokoju skorzystasz z bezpłatnego wi-fi i obejrzysz telewizję. Jeśli planujesz podróż służbową, dostęp do internetu z pewnością ułatwi Ci kontynuowanie pracy i kontakt z innymi współpracownikami. Z kolei odpoczynek uprzyjemni ulubiony film w telewizji.

·      Miła i profesjonalna obsługa

Personel porozumiewa się w kilku językach obcych. Profesjonalnie podejdzie do rozwiązania zgłoszonych przez Ciebie niespodziewanych problemów. Chętnie udzieli też wskazówek dotyczących miasta i poruszania po nim. W recepcji znajdziesz mapę i rady dotyczące tego, dokąd udać się na śniadanie czy gdzie najlepiej zjeść obiad.

·      Atrakcyjna cena

Wszystko to łączy się z atrakcyjną ceną, która sprawia, że Boogie ApartHouse wyróżnia się na tle konkurencji. Oto świetny stosunek jakości do ceny, wygodna lokalizacja i miła obsługa. Cena za pokój jednoosobowy zaczyna się od zaledwie 119 zł za dobę. Boogie to oferta hostelu i apartamentów, wśród których apartamenty jednoosobowe wyróżniają się przytulnym wnętrzem zapewniającym prywatność.

Nowoczesny pokój jednoosobowy – Wrocław

W Boogie ApartHouse pokój jednoosobowy Wrocław świetnie dostosuje się więc do Twoich potrzeb niezależnie od tego, czy planujesz podróż służbową, czy wyjeżdżasz prywatnie. Być może łączysz jedno z drugim? Szukając dla siebie odpowiedniego noclegu we Wrocławiu, poza lokalizacją zwróć uwagę na dostęp do wi-fi i biurka w razie pracy, możliwość zaparzenia herbaty, dostęp do sejfu.

Pobyt w pokoju jednoosobowym w Boogie ApartHouse to przyjemne połączenie zabytkowej okolicy pełnej gwaru z nowoczesną, cichą i pozwalającą odpocząć przestrzenią luksusowego apartamentu. Każdy z pokojów urządzony został tak, by sprzyjać poczuciu prywatności i udanej regeneracji po intensywnym dniu pracy lub zwiedzania. Jeśli jednak wieczorem zechcesz znaleźć dla siebie dodatkowe atrakcje, bliskość Rynku i lokali gastronomicznych będzie temu sprzyjała.

Pokój jednoosobowy we wrocławskim Boogie – jakie atrakcje w okolicy?

Rynek i Stare Miasto to niekończące się możliwości spędzania każdej pory dnia. Śniadania w doskonałym lokalu gastronomicznym Dinette Cafe Deli czy bistro Pomiędzy po drugiej stronie mostu położonym w artystycznej dzielnicy Wrocławia – Nadodrzu.

Popołudniowe spacery po Wyspie Słodowej i Ostrowie Tumskim czy wspinaczki na słynne punkty widokowe Wrocławia: Mostek Pokutnic w kościele św. Marii Magdaleny, Wieżę Matematyczną, czy wieżę archikatedry św. Jana Chrzciciela.

Przyjemnym miejscem spędzenia letniego wieczoru będzie taras Concordia Design czy samo serce Starego Miasta – Rynek, a na nim jeden z ogródków gastronomicznych. Zimą warto zajrzeć do Literatki – klimatycznej kawiarni wypełnionej książkami, która otwarta jest od pierwszej kawy rano po ostatni zaserwowany wieczorem drink. Wszystko to w odległości zaledwie do 15 minut spacerem od Boogie ApartHouse.

https://fluorognost.com/kask-jezdziecki-podstawowe-zabezpieczenie-kazdego-jezdzca/ https://hanza.edu.pl/kask-do-jazdy-konnej-kontra-toczek/ https://janeshaphotography.com/niezbedne-elementy-wyposazenia-jezdzca/