Aplikacja do kontroli kosztów w firmie w Twoim telefonie

Własna działalność gospodarcza, to często początek czegoś większego. Początkujący przedsiębiorca mierzy się każdego dnia z problemami prowadzenia firmy. Na szczęście co rusz pojawiają się na rynku udoskonalenia, które mają za zadanie pomóc rozwinąć swój biznes. Jednym z nich jest aplikacja do faktur Taxon.

Narzędzie wygodne i proste w obsłudze

Obieg dokumentów między Twoją firmą a księgowością dzięki darmowemu programowi do faktur będzie bardziej komfortowe. Wszystkie faktury sprzedażowe i kosztowe wyślesz do biura rachunkowego za pomocą telefonu. W jaki sposób?

W sytuacji, gdy wystawiasz fakturę swojemu kontrahentowi przez generator faktur, ona automatycznie trafia do biura księgowego. Następnie są one akceptowane i importowane do systemu księgowego. Biuro rachunkowe księguje fakturę, sporządza deklarację i wysyła do urzędu z pełną reprezentacją w imieniu Klienta. Na samym końcu całego procesu, Ty jako Klient, otrzymujesz na swoją aplikację wyniki miesięczne dotyczące PIT, VAT oraz ZUS do zapłaty za dany miesiąc. Prawda, że proste?

Jakie funkcje zyskam z programem do faktur?

Aplikacja do kontroli kosztów w firmie posiada szereg rozwiązań, które usprawnią cały proces obiegu dokumentów firmowych z księgowością. Do Twojej dyspozycji pozostaje specjalny czat, gdzie w dowolnej chwili możesz skontaktować się ze swoim księgowym w celu wyjaśnienia niezgodności. Na bieżąco możesz monitorować swoje podatki i sprawdzać powiadomienia dotyczące wysokości podatku do zapłaty. Bez transportu papierowych dokumentów do biura rachunkowego. Oszczędzasz dzięki temu czas i pieniądze.

Aplikacja Taxon, to ułatwienie przy prowadzeniu firmy. Wystawianie faktur online, to nowy wymiar relacji biznesowych. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, skupisz się na rozwoju firmy i zdobywaniu dodatkowych Klientów. Wypłyń na szerokie wody razem z darmowym programem do faktur od Taxon!