Ile kosztuje zestaw mebli kuchennych?

Czy zestaw mebli kuchennych jest tani? Tak. W szczególności, jeżeli porówna się jego cenę do kompletów, jakie wykonywane są na indywidualne zamówienie. Aczkolwiek, ceny mogą różnić się od siebie chociażby pod tym względem, co można znaleźć w samym zestawie.

Zestaw mebli kuchennych w odpowiednim kształcie

Wszystkie komplety mebli można otrzymać w różnych kształtach. Wyróżnia się trzy podstawowe kształty:

    • zestaw prosty – świetnie pasuje do małych i wąskich pomieszczeń. Najczęściej ma się do czynienia z zabudową znajdującą się po jednej stronie. W jego skład wchodzi najczęściej od 6 do 8 elementów. Najczęściej wykonany jest on z płyty MDF, która sprawia, że dane komplety mebli do kuchni nie są wcale takie drogie, jak sądzą niektóre osoby.

 

  • zestaw mebli kuchennych narożny – mówi się, że kuchnie narożne ciężko zabudować. To fakt, jeżeli ktoś nie będzie miał dostępu do odpowiednich mebli. Sam narożnik wydaje się nieco kłopotliwy. Chociaż w obecnych czasach dostępne są takie szafki narożnikowe, gdzie można schować np. garnki, które będą wysuwane na specjalnych półkach do przodu. 

 

  • zestaw modułowy – jedna z najciekawszych propozycji w ostatnich czasach. Daje największe możliwości aranżacyjne. Polecana w szczególności do pomieszczeń o niestandardowych wymiarach. Można otrzymać ją w bogatej gamie kolorystycznej. Wykonana z różnorodnych materiałów bazowych, które można dopasować do najmodniejszej stylistyki. 

Decydując się na zakup takich mebli, trzeba wziąć pod uwagę rozkład całego pomieszczenia kuchennego. 

 

Cyryl Wojciechowski

Read Previous

Depilacja laserowa Wrocław

Read Next

Żyrandol do salonu – czy pasuje do każdej aranżacji?